Oversize Футболка - "Ревуть воли"

1500 грн.
+

Розмір: One size

Склад: 95% Бавовна, 5% Еластан.

Колір: чорний

Вільний крій, довгий рукав

Параметри моделі: Зріст 180, вага 83.


Ідейно-тематичний зміст:  

Привіт! Ми український бренд LUD з міста Кременчук, що на Полтавщині. Працюємо з 2017 року. На створення цієї моделі нас надихнув роман українського письменника Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?». Цікаво те, що поштовхом до його написання стала подорож автора від Полтави. В творі затверджена важлива ідея на всі часи: засудження й не сприймання народом кривавого, мстивого шляху боротьби зі злом та несправедливістю.

Роман «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» став першою в українському письменстві монументальною селянською епопеєю, усебічним змалюванням життя українського села. 

Саме в 1880 році роман зʼявився в світ, тому ви й бачите прізвище Панаса Мирного разом з номером «80» на зворотній стороні футболки.    

Важлива деталь! На принті можна побачити сережку. Її зображено на переніссі у вола. За часів Святослава Хороброго, князя завойовника, чоловіки з війська Київського носили сережки. Козаки запозичили ці традиції від Кримських татар. Звісно, сережки носили не всі, бо це було дорого, але цікаво те, що всі вони мали різне значення. Наприклад, якщо козак носив сережки в кожному вусі, то це означало, що він єдина дитина в батьків. Цих чоловіків берегли до того моменту, поки вони не створять свою родину. Сережки, зазвичай, були схожі на півмісяць, тому цю форму і відтворено в принті.  

Догляд:

Перед пранням виверніть футболку принтом всередину. Використовуйте температурний режим не більше 40 градусів. Не рекомендується віджимання з великою кількістю обертів.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
Модель: Oversize Футболка - "Ревуть воли"
Доступність: Є в наявності
Вгору