Доставка та оплата


Оплата

Онлайн-оплата за кредитною та дебетовою картою Visa/MasteCard (LiqPay)

Післяплата:

Оплата товару в момент його отримання на пошті Додатково утримується комісія за послугу "Післяплата" від компанії NovaPay - 20 грн. за надання послуги + 2% від суми грошового переказу. Оплата при отриманні товару у відділенні кур'єрської служби «Нова пошта». Оплата здійснюється після повної перевірки складу посилки на відповідність до замовлення та відсутність будь яких пошкоджень. Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки у відділенні компанії перевізника або у кур'єра та оплаті ви підписуєте акт прийому-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Вашому замовленню, а також погоджуєтесь із зовнішнім виглядом товару, його комплектацією та не маєте претензій до інтернету -магазину та компанії перевізника.

Готівкою:

Оплата готівкою в пункті видачі або курьеру після перевірки товару. Товар оплачується готівкою тільки в національній валюті. Оплатити замовлення готівкою можна при отриманні товару. При здійсненні оплати Ви отримуєте чек або видаткову накладну.


Способи доставки

 Нова пошта: Терміни доставки: 1-3 дні (вартість доставки від 80 грн.)

 Адресна доставка кур'єром до дверей: (Нова пошта) по Укарїні

Терміни доставки: 1-3 дні (вартість доставки від 100 грн.

 Почтомат Нова пошта: Терміни доставки: 1-3 дні (вартість доставки від 50 грн. Пісял прибуття посилки у відділення поштового оператора Ви додатково будете проінформоані SMS-повідомленням. Вартість доставки залежить від місця призначення (відповідно до тарифів Нової пошти).

Самовивіз:

Ви можете відвідати наш Шоу рум, якщо хочете особисто і без доставок придбати товар.
Вулиця Академіка Маслова, 4, 3 поверх, Кременчук, Полтавська область, 39600

Вгору