Хіба ревуть воли, як ясла повні?

Футболка оверсайз LUD - "Ревуть воли" чорна жіноча
Футболка оверсайз LUD - "Ревуть воли" чорна жіноча

1500 грн.

Футболка оверсайз LUD - "Ревуть воли" чорна чоловіча
Футболка оверсайз LUD - "Ревуть воли" чорна чоловіча

1500 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Якщо їхати широкими степовими дорогами, оминати величезні вітряки, повертати за липами, тополями та вербами - можна потрапити в місто Кременчук, що на Полтавщині. І саме тут в 2017 році народився бренд LUD.


А деякий час тому, недалеко від нас в красивій полтавській садибі цвіли яблуні та груші. І це не просто дерева, а саме ті, з плодів яких варив варення Панас Мирний. 


Нарис «Подоріжжя од Полтави до Гадячого» надихнув його на створення роману «Хіба ревуть воли, як ясла повні?». Ми ж взяли за основу головні ідеї та створили футболку, в якій зашито багато сенсу. 


Роман про все. Про засудження, про боротьбу зі злом, про красу та життя українського села. Світ його побачив в 1880 році, тому ви й бачите прізвище Панаса Мирного разом з номером «80» на зворотній стороні футболки. 


Що думаєте за сережку в переніссі у вола? А ми скажемо, що з часів Святослава Хороброго, князя завойовника, чоловіки з війська Київського носили сережки. Наприклад, якщо в кожному вусі, то це означало, що він єдина дитина в батьків. Сережки, зазвичай, були схожі на півмісяць, тому цю форму і відтворено в принті.


Панас Мирний написав понад тисячу творів, але «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» - один на цілий світ. Так само й тут. Існують тисячі футболок, але так щоб до душі - одна)


P.S. Кажуть, що письменник був сталевої волі. Як би там не було - робив своє. Чи страшно, чи не страшно. От так і ми в часи війни. Створюємо, попри все. До речі, якщо будете поруч з широкими степовими дорогами - оминайте величезні вітряки, потім повертайте за липами, тополями та вербами. Там місто Кременчук. Ми будем раді) 


З повагою, бренд LUD.

Вгору